Votre panierFermer

Votre panier est vide.

Connexion Fermer

TESLİMAT KOŞULLARI

ÜRÜNÜN KARGOYA VERİLMESİ SÜRESİ
Ortalama 1 iş günü.
www.minvalwholesale.com‘dan aldığınız ürünler Aras Kargo ile gönderilmektedir.
Siparişleriniz 1 iş gününde kargoya verilir, Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınır. 
Yaşanabilecek herhangi bir problemden dolayı,yılbaşı, bayram, ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle, belirtilen süre bir miktar aşılabilmektedir.

Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, müşteri hizmetlerimiz size  mail ya da telefon yolu ile ulaşacaklardır.
Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde yukarıda belirtilen süreç, ödemenin hesabımıza ulaşmasını takiben başlayacaktır.

Ürünleriniz kargoya verildiğinde, size e-mail ve sms gönderilerek bilgi verilecektir. Bu aşamadan sonra siparişlerim bölümünden veya www.araskargo.com ‘dan kargonuzun durumunu takip edebilirsiniz.


TESLİMAT SÜRESİ
Tahmini teslim süreleri Türkiye'nin her yerine 1-3 gün arasında değişir. (Özel kargo şirketlerinin belirlediği ortalama süre) Eğer bulunduğunuz yerde kargo şubesi mevcut değilse "mobil bölge" olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde teslimat yapılır. (Mobil bölgeleri www.araskargo.com‘dan inceleyebilirsiniz.)


HASARLI KARGO
Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede info@minvalwholesale.com’a e-mail göndererek veya +90 212 526 70 92 nolu telefondan  arayarak bize bilgi veriniz.